Uwaga! Wydarzenie archiwalne!
10-11 V 2019 r. Realna Stomatologia powtórnie w nowym miejscu w Szczecinie. ul. 26 Kwietnia 10 (Audytorium ZUT)

Informacje ogólne

Szanowni Państwo,
10 - 11 maja 2019 r. zapraszamy na kolejną konferencję i kurs Realna Stomatologia w Szczecinie. Ponieważ zmiana miejsca obrad spotkała się z Państwa przychylnym przyjęciem, to ponownie spotkamy się w nowo oddanym Audytorium Wydziału Elektrycznego ZUT z przestronną salą wykładową wyposażoną w kilka ekranów i z odpowiednim, najwyższej jakości nagłośnieniem zapewniającym znakomity odbiór prezentowanych wykładów. Tak jak ostatnio do dyspozycji Państwa będzie duży parking na ponad 100 samochodów. 

Zawsze dbamy o wysoki poziom merytoryczny wykładów, więc i tym razem dokładamy wszelkich starań, by Państwa nie zawieść. Zgodnie z Państwa życzeniem zaprosiliśmy p. dr Monikę Dzieciątkowską, która w piątek omówi odbudowę zębów po leczeniu endodontycznym i powie co wolno, a czego nie wolno w idealnej adhezji. Natomiast w sobotę p. prof. Mariusz Lipski opowie praktycznie o apeksyfikacji i rewaskularyzacji, dr Tomasz Zbożeń o resekcji, a dr Agnieszka Łykowska-Tarnowska o pacjencie lękowym, roszczeniowym oraz agresywnym. Dowiemy się, jak można zrelaksować się w gabinecie oraz jak uchronić się przed wypaleniem zawodowym.  Ale to jeszcze nie wszytko. Aby bardziej urozmaicić drugi dzień wykładów zaplanowaliśmy także krótkie prezentacje ciekawych przypadków licząc, że Państwa zainteresują. 

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE I REJESTRACJA

JAK DOJECHAĆ: Szczecin, ul. 26 Kwietnia 10 (Audytorium ZUT)
Początek wykładów: piątek 10 V 2019 r. godz. 16.00; sobota 11 V 2019 r. godz. 10.00 

 

https://www.youtube.com/watch?v=HqaU6QN6fU4&feature=youtu.bePowrót do archiwum

NEWSLETTER REALNA
Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach pochodzących od Realna Stomatologia. Wiem, że w każdej chwili można wycofać zgodę.
ANDERSZ - Realna Stomatologia - kursy i konferencje dla lekarzy stomatologów